Betsix Whatsapp Bonusu İle 20 TL Bonus Kazan

Betsix whatsapp bonusu

Avrupa’nın çiçeği burnunda kaçak iddaa siteleri arasında yer alan Betsix bahis sitesi son zamanların en çok konuşulan ve en çok merak edilen bonus kampanyasına imzasını atmış durumda. Oldukça avantajlı olduğu söylenilen ve kazanması son derece de kolay olan, son zamanların en mantıklı ve akıllıca bonusu olarak gösterilen Betsix iddaa sitesi Betsix whatsapp bonusu kampanyasını siz değerli okurlarımızın yoğun merakı ve talebi üzerine araştırdık.

Betsix whatsapp bonusu

İddaa siteleri arasında en yeni ancak bir o kadar da en çok popüler olan iddaa sitesi Betsix hakkında yazacağımız yazılar elbette burada bitmedi, bu bonusu sizlere detaylıca anlatacağız. Ancak öncesinde dilerseniz siz değerli okurlarımız arasında Betsix üyesi olmayan ancak Betsix üye olmayı düşünen okurlarımız için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Betsix Whatsapp Bonusu Nasıl Alınır?

Betsix whatsapp bonusundan faydalanabilmeniz için en basitinden anlatmak gerekirse Betsix iddaa sitesine üye olmanız gerekmektedir. Betsix’e nasıl üye olurum derseniz tipik bir iddaa sitesi olan Betsix’e üye olmak son derece de kolaydır. Betsix iddaa sitesine girin ve sağ üst köşe de yazan üye ol yazısına tıklayın.

Hemen ardından sa sizden üye olmanız için bazı yerleri doldurmanız istenecektir, bu yerleri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Betsix iddaa sitesine artık üyesiniz demektir.

Betsix 20 TL Değerinde Whatsapp Bonusu Nasıl Kazanılır?

Peki Betsix’in 20 TL değerindeki whatsapp bonusunu nasıl kazanırız diyorsanız yine yapmanız gereken çok ama çok basit bir işlem var. En güvenilir iddaa siteleri arasında yer alan Betsix’e giriş yapın. Karşınıza gelen telefon numarasını telefonunuza herhangi bir isimle kaydedin ve bu numaraya whatsapp üzerinden ”başlat” yazın. Sonrasında aynı numaradan size bir mesaj gelecek. Bu mesajı hesap özeti kısmında bulunan teklifler kısmına yazın. Bunu da gerçekleştirdikten sonra artık Betsix 20 TL değerinde whatsapp bonusu üyeliğinize tanımlanmış olacak.

Betsix İddaa Sitesi Güvenilir mi?

Güvenilir iddaa siteleri arasında gösterilen Betsix iddaa sitesini sizler için bir de biz inceledik ve güvenilir olduğuna karar verdik. Curacao Lisansı olması ve üyelerinin son derece de memnun olması Betsix’in güvenilir bir iddaa sitesi olduğunu göstermektedir.

BETSİX WHATSAPP 20 TL BONUSUNU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İlginizi Çekebilir

error: Kopyalama canım kendim yaz !!